Ofiste 15 dakikalık manikür seansı!

Ofiste 15 dakikalık manikür seansı!

Günümüzde çalışan insanın programı her an değişebiliyor ve zamanlama giderek önem kazanıyor. New York’ta yer alan Manicube, müşterilerine ofisteki masalarında 15 dakikalık tırnak bakım seansları uyguluyor.

Henüz Türkiye’de uygulamasına rastlamadığımız bu program belki birilerine fikir verebilir. Ama eğer New York’ta çalışıyor ve randevu almak istiyorsanız, siteye kayıt olduktan sonra ofisinizin Manicube’un hizmet verdiği alanlar arasında olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer bu alan içindeyseniz, Manicube ekibinin manikür seansı için bir zaman dilimi belirleniyor. 15 dakikadan kısa süren seans üç bölümden oluşuyor: hazırlık, oje sürme ve kurutma.

Manicube’da randevu alma ve ödeme işlemleri internet üzerinden yapılıyor. Chanel, Essie, OPI ve Deborah Lipmann gibi markaları kullanan profesyonel manikürcüler tırnaklarınıza bakım yaparken, Manicube ekibinin seans boyunca size verdiği iPad ile daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Seansa arkadaşlarınızla grup olarak da katılabilir ve işten arda kalan zamanda onları görme şansı yakalayabilirsiniz. Daha fazla boş zamanı olanlar için ekstra ürün ve hizmetler de mevcut. Üç bölümlük temel seansın ücreti 15 dolar. Manicube kardeş şirketi Kiva ile, her seans gelişmekte olan ülkelerdeki kadınların mikro kredilerini finanse etmek için 1 dolar bağışlıyor.

Manicube yakın zamanda New York’un dışında da hizmet vermeyi planlıyor. O zamana kadar kendi semtinizde benzerini aramaya ne dersiniz?

Websitesi: www.manicube.com
İletişim:www.facebook.com/manicube

 
Yorumlar
 
Yorumlar
asuman bayrak

Süper bir fikir:) Türkiye’deki girişimcilere duyurulur.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.